środa, 6 listopada 2013

Kilka słów o sobie..

Witam!

Miło mi was wszystkich przywitać w pierwszym moim poście! (czyli osób 0 :D ) nazywam się Arek i jakiś czas temu postanowiłem zostać Au Pair! (ale o tym później..)

Jako że Male Au Pair to troszkę rzadkość (choć jest nas coraz więcej!) postanowiłem się podzielić moimi doświadczeniami, przemyśleniami, niepowodzeniami i wszystkim co mogło by pomóc lub dać do myślenia przyszłym Male Au Pair jak i oczywiście naszej przeciwnej płci pięknej :) (jak mi to wyjdzie, okaże się w praniu), może komuś się przyda a jak nie to i ja z siebie zrzucę pewnie nie jeden ciężar opisując różne sytuacje.. :P.

Na co dzień mieszkam sobie w centrum Polski w Tomaszowie Mazowieckim, małe miasteczko w skrócie: cisza, spokój ii nuudaaa :D. Mieszkam z rodzicami i obecnie pracuję jako magazynier :). Uwielbiam sport, szczególnie siłownie, czasem sobie pobiegam pogram w piłkę itp. Myślę że jestem towarzyski, co za tym idzie dość często wychodzę w weekendy ze znajomymi.


To taki krótki wstępik, żebyście wiedzieli z kim macie odczynienia :P

1 komentarz:

  1. Czy tylko ja myślałam, że faceci opiekujący się i lubiący cudze dzieci to rzadkość? A tu na blogach pełno chłopaków Au Pair! Gratulacje i powodzenia! :D

    OdpowiedzUsuń